İktidarsızlık Tedavisi Doğal Yollarla Nasıl Yapılır?

iktidarsızlık çözümleri

İktidarsızlık tedavisi ile ilgili internet üzerinde ulaşabileceğiniz pek çok bilgi mevcuttur. Ancak önemli olan şudur ki en iyi iktidarsızlık tedavisi nedir sorusuna cevap bulabilmektedir. Piyasada en çok iktidarsızlık ilaçları bilinmektedir. Ancak ilaç tedavileri güvenilir mi sorusu karşısında bazı endişeleri dile getirmemiz gerekebilir. İktidarsızlık sorunu yaşıyorsanız, İktidarsızlık probleminizi tedavi etmenin en iyi yolu hakkında bilgi alma zamanınız gelmiştir demektir. İşte hayatınızı kurtarabilecek bilmeniz gereken bazı şeyler.

İktidarsızlık Neden Olur?

Erektil disfonksiyon sorunu olmanızın pek çok nedeni olabilir ve her erkeğin hayatında en az bir kere yaşayabileceği bir durum olabilir. Bu çok doğal bir durumdur. Ancak bu sorunu bir uyarı işareti olarak görmelisiniz. Başka bir deyişle, vücudunuz size bir şey söylemeye çalışıyor olabilir. Bunu hayal edin! Yolda ilerliyorsunuz ve kaputun altından gelen bir tıkırtı duyuyorsunuz. Sadece sesin yükseldiğini duymak için yavaşlarsınız. Sorunu görmezden gelip sürmeye devam etmeli mi? Yoldan çekip neler olduğunu kontrol etmeli misiniz? İşte vücudunuzun da size anlatmaya çalıştığı bir sorun olabilir. Bu sorundan dolayı iktidarsızlık sorunu yaşıyor olmanız oldukça olası bir durumdur. Sorunun kaynağını bulun ve onarın.

İktidarsızlık Tedavisi İçin Ereksiyon Hapları

İktidarsızlık sorunu olan çoğu erkek, piyasadaki geçici tedavi sağlayan ilaçlara yönelebilir. İktidarsızlık probleminizi tedavi etseniz de, bu süreçte sonucu ölümcül olabilecek sonuçlar alabilirsiniz. Kendinizi hemen ilaca yönlendirmeyin. Gerçek şudur ki, ilk yıl piyasaya sürüldüğünde, Viagra reçetesini kullanırken kalp krizi geçiren binlerce erkek vakası vardı. Binden fazla kalp krizi ölümle sonuçlandı.

İktidarsızlık probleminden muzdaripseniz, semptomlarınızı (iktidarsızlık) değil, dolaşım probleminizi tedavi etme zamanınız gelmiş olabilir. Başka bir deyişle, bu süreçte daha sağlıklı hale gelebilir ve iktidarsızlık probleminizi iyileştirebilirsiniz.

İktidarsızlık tedavisi için ereksiyon hapları ile ilişkili yan etkiler, hafife alınmamalıdır. Bu hapların belirgin yan etkileri arasında ishal, kızarıklık, baş ağrısı, mide bulantısı ve daha önemlisi felç olma bulunur.

Alternatif olarak bitkisel otlar, macunlar da iktidarsızlık tedavisi arasında yer almaktadır. Bitkisel tedavi yöntemleri ilaçlara oranla daha güvenilir olabilir. Ancak bitkisel ürünler her kişide aynı etkiyi göstermez. Kişiden kişiye değişen, farklı semptomlar gösteren durumlar olabilir. En önemli olan nokta ise, Bir yerinizi onarırken başka bir yerinizin bozulmasına neden olabilecek durumlar ortaya çıkabilir. Alerjik reaksiyonlara varan sorunlar yaşayabilirsiniz.

iktidarsızlık tedavisi

İktidarsızlık Tedavisi İçin Doğal Alternatifler

İktidarsızlık tedavisi olarak daha basit ve risksiz yöntemler denemenizde fayda var. Evde kendi kendinize daha doğal yöntemlerle probleminize son verebilirsiniz. İktidarsızlık kan dolaşımı ile doğrudan ilişkilidir. İktidarsızlığın doğal tedavileri doğal olarak dolaşımı artırabilir ve yeniden 20 yaşında olduğunuzu hissetmenize neden olabilir. Ancak bu sadece diyetinizi izleyerek, uygun vitamin takviyeleri alarak ve yaşam tarzınızı yenileyerek olabilir.

İşte dolaşımınızı artırmak için yapılması ve yapılmaması gereken bazı basit şeyler;

1. Atardamarlarınızı temiz tutun! Damarlarınızdaki plak veya kolesterolü temizlemenin iyi bir yolu, düşük yağlı ve düşük kolesterollü diyet yemeklerdir.

2. İşlenmiş yiyecekler yemeyin! İşlenmiş veya kızarmış yiyecekler, dolaşım seviyelerini düşüren ve iktidarsızlığa neden olan arter tıkayıcıları olma eğilimindedir.

3. Lifli yiyecekler yiyin! Dolaşım sisteminizi ve arterlerinizi temizlemenin bir diğer yoludur. Meyve ve sebzelerde bulunan lifin (suda çözünür lif) vücudunuzu doğal olarak yıkadığı gösterilmiştir. Aynı zamanda dolaşım seviyelerini artırır.

4. Fazla strese girmeyin! Stres iktidarsızlığa yol açar. Rahatlamanın farklı yollarını bulmalısınız. Rahatlamanın bazı yaygın yolları kitap okumak, meditasyon yapmak, nefes alma teknikleri, vb.

5. Daha küçük öğünler yiyin! Yumruğunuzun büyüklüğü kadar öğünler yerseniz, kilo verdiğinizi ve daha yüksek kan dolaşımına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Büyük öğünler yemek, sindirim için gerekli kan dolaşımı nedeniyle kendinizi yorgun hissetmenize neden olur.

6. Egzersiz yapmak ve günlük spor stresi düşük tutacak ve kan dolaşımını yüksek tutacaktır. Ayrıca vücudunuzu kolesterol ve plaklardan temizler.

7. A vitamini takviyesi yapın. Araştırmacılar, A vitamini eksikliğinin iktidarsız erkekler arasında yaygın olduğunu bulmuşlardır. Bugün kaliteli bir A vitamini takviyesi bulun.

İktidarsızlık tedavisi için günümüzün en popüler ve etkinliği kanıtlanmış, hızlı ve yan etkisiz LSWT (Şok dalga tedavisi) hakkında bilgi edinin.

Diğer yazılarımıza ulaşabilmek için tıklayınız.

Erkeklerde İktidarsızlık Nasıl Anlaşılır? Erkekte İktidarsızlık Belirtileri ve Giderme Yolları

İktidarsızlık Sorunu Alternatif Çözümler

İktidarsızlık Tedavileri

Cinsel Zayıflık ve Mükemmel Tedavisi İçin Şok Dalga Tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.